Transcend випустила лінію SSD промислового класу на основі BiCS4

transcend накопичувач Краяни

Компанія Transcend Information представлена ​​новими твердими накопичувачами промислового класу, виконаними у різних формах-факторах: MTE652T (PCIe M.2 2280), SSD452K (SATA III 2,5-дюйма), MTS952T (SATA III M.2 2280) і MTS552T (SATA III М.2 2242).
 
Дані накопичувачі спроектовані за допомогою використаних технологій BiCS4, які легко формують до 96 слоєвих флешей-пам’яті 3D NAND. Як відмічається, порівнявшись з накопичувачами, побудованими на базі BiCS3 NAND, які можуть бути вказані лише до 64 слоєвих флеш-пам’яті, нові пристрої відрізняються значно більшими високими плотними записами.
 
Так виробник звертає увагу на те, що оснащені кейшем DRAM для підвищення швидкості доступа до збереженого даного, накопичувачі промислового класу проходять тщательное заводське тестування і видерживають до 3 тисяч циклів записів / стирань, що гарантує необхідність надійності харчування критично важливої ​​інформації.

Інструкції з серії я також проходять тестування в широкому діапазоні діапазонів температури від -40 ° C до + 85 ° C, в тих, хто перевіряє їх придатність для тривалої постійної експлуатації в екстремальних умовах.

Модель MTE652T у форматі-факторі M.2 2280 відповідає вимогам стандарту NVMe 1.3 та оснащеній інтерфейсом PCIe Gen3 x4, в якому для одночасного передачі та даних даних використовується чотири лінії. Це можливо накопичити покази швидко швидкої передачі даних, досягнувши 1700 МБ / с при чтеніях і 1600 МБ / з записами. Так само відмінні четвірки цього типу мікросхем користуються найнижчим рівнем споживання електроенергії та довгострокової надійності.
 
Відмічає, що фірмовий пакет програмного забезпечення, SSD Scope Pro, облаштовує інтуїтивно-понятний інтерфейс і дозволяє відстежувати правильність накопичувача, допомагаючи більш ефективно використовувати та обслуговувати встроєні тверді накопичувачі. Введіть його функції: інформація про накопичувач (Інформація про накопичувач), статус S.M.A.R.T. (S.M.A.R.T. Status), діагностичне сканування (Діагностичне сканування), надійне зняття даних (Secure Erase), індикатор ісправності накопичувача (Індикатор здоров’я), клонування системи (Клон системи) та оновлення прошивки (Оновлення прошивки).
 
Твердотні накопичувачі Transcend пропонують у варіантах емкостью 128, 256, 512 ГБ і 1 ТБ. На накопичувачі підлягає трьохрічна обмежена гарантія Transcend.