Instagram начал тестувати особисті повідомлення в веб-версіях

instagram новини іт Тульчин Україна

У веб-версії Instagram з 14 січня в тестовому режимі заборонили функцію обміну лічними повідомленнями. Функція працює за аналогією з мобільною версією.

Покажіть, що вона доступна лише обмеженому користувачеві з усіма миру. Шроки полномасштабного запуску функції показують не оглашаються.

Читайте також: Торгова комісія США проти об’єднання Messenger, WhatsApp і Instagram під брендом Фейсбуку

Тепер користувачі у веб-версіях смогуть створити групові беседи, почати переписку, розмістити лайки під чужими повідомленнями, побачити кількість непрочитаних повідомлень, а також завантажувати фотографії з ПК. На комп’ютері також будуть доступні сповіщення, якщо користувач дасть на це згоду.
  
Наразі ми тестуємо прямі повідомлення в Інтернеті, щоб ви могли читати та відповідати на свої повідомлення з будь-якого місця.

Внутренне тестування повідомлень у веб-версіях Instagram почалось ще рік тому. Тогда користувачі не получили доступ до нему. Відмічається, що нова функція буде полезною для бізнесу та блогерів.

З 4 грудня Instagram ввімкнув обмеження за враженням 13+ для користувачів. Дата рождения тепер буде запропоновано під час реєстрації, і її вказівка ​​становиться обов’язково. Користувачі, котрі менші тринадцять років, не зможуть користуватися сервісами Instagram. В існуючих вже наявних аккаунтах користувачі також будуть додавати дані про родовища путем додаткового опроса. Якщо аккаунт в Instagram синхронізується за допомогою Facebook, то дату рожденню перенесуть у сервіс із соціальних мереж.