HOLOLENS можна буде використовувати для гри на XBOX ONE

Хоча Microsoft позиціонує свою інноваційну гарнітуру HoloLens насамперед як гаджет для професіоналів, зрозуміло, він буде затребуваний і в світі цифрових розваг, в тому числі і відеоігор. Один з розробників гарнітури по імені Варун Мані опублікував на своєму YouTube-каналі відео, в якому продемонстрував, як HoloLens може виконувати функцію другого додаткового екрану, якщо вам потрібно відлучитися від телевізора і, наприклад, відправитися в іншу кімнату.

У відео Варун грає на своїй консолі Xbox One у гру Halo 5, після чого він відвертається від телевізора і перемикає зображення на віртуальну копію екрану, яка відображається перед ним за допомогою гарнітури HoloLens. Перемикання між екранами відбувається практично в реальному часі. Однак слід пам’ятати, що вартість Dev Kit гарнітури HoloLens на сьогоднішній день дорівнює 3000 доларів, що робить цю «іграшку» вельми дорогою для споживачів.

Інтерфейс гарнітури, зрозуміло, нагадує суміш операційної системи Windows 10 і Xbox One. Користувач повинен сконцентрувати погляд на конкретній кнопці інтерфейсу, приблизно як при використанні сенсора Kinect, щоб активувати її. Не те щоб шалено зручно, але при цьому подібний метод активації елементів інтерфейсу позбавлений будь-яких зовнішніх засобів управління. І ви можете почати гру у себе у вітальні, а потім плавно переміститися в туалет або у ванну, несучи екран з грою слідом за собою. Головне, щоб ігровий контролер Xbox One добивав своїм сигналом до консолі.