Google закликав співробітників терміново повернутися в США через указ Трампа

трамп обмежив в'їзд в сша іммігрантам

 Трамп готується обмежити в’їзд іммігрантів в США

Інтернет-компанія Google закликала своїх співробітників, які знаходяться за межами США, повернутися в країну якомога швидше через указ президента США Дональда Трампа про обмеження імміграції.

У компанії побоюються, що співробітники можуть не встигнути повернутися до того, як вступить в силу указ, що обмежує в’їзд іммігрантів в США.

У компанії вважають, що від цієї директиви можуть постраждати більше 100 співробітників компанії.

Google Офіційно не коментує повідомлення про необхідність якнайшвидшого повернення співробітників. Однак копія повідомлення також виявилася в розпорядженні агентства Bloomberg.

«Боляче дивитися, як з-за цього указу президента наші колеги несуть особисті втрати», — йдеться в повідомленні генерального директора компанії Сундара Пічаї.

У прес-службі компанії агентству повідомили, що стурбовані цим указом Трампа і будь-якими іншими пропозиціями, які накладають обмеження на співробітників компанії і їх сім’ї.

У компанії побоюються, що новий указ також може створити бар’єри для залучення талановитих фахівців з інших країн в США.

Багато технологічні компанії лобіювали пом’якшення обмежень на приїзд іммігрантів в країну.

У п’ятницю Трамп підписав указ, яким обмежив імміграцію з мусульманських країн. Обурення цим указом вже висловив засновник Facebook Марк Цукерберг.