Apple представить новий iPhone у вересні

Американська корпорація Apple, представить нове покоління iPhone у вересні, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на обізнані  джерела з ситуацією .

Компанія представить моделі, які підуть за iPhone 6S і iPhone 6S Plus. Смартфони будуть мати дизайн, схожий з моделями попереднього покоління. Це стане відходом від колишньої концепції, яка передбачала зміну дизайну раз в два роки.

У смартфонів також будуть поліпшені фотокамери і нове апаратне забезпечення. Так, в більшому варіанті iPhone з’явиться подвійна камера, яка дозволить робити більш чіткі і яскраві знімки. За даними джерел агентства, зйомка буде проводитися одночасно на обидві камери, а отримані зображення будуть зводитися в один знімок. Нові моделі будуть працювати на системі ОС IOS 10, яку компанія представить також цієї осені.

Крім того, у нових телефонів не буде окремого отвори для навушників. Навушники тепер можна буде підключити через гніздо зарядки або за допомогою Bluetooth. Також «домашня кнопка» Apple буде реагувати не на фізичне натискання, а на дотик до сенсора.

Apple, відмовилася від коментарів агентству.

Американська корпорація Apple, була заснована в 1976 році Стівом Джобсом, Стівом Возняком і Рональдом Уейном. -Штаб Квартира компанії знаходиться в Купертіно, штат Каліфорнія. Apple, займається виробництвом персональних і планшетних комп’ютерів, аудіоплеєрів, телефонів, «розумних годин» і програмного забезпечення.