У Львові презентували перший в Україні проект електронного студентського квитка

У Львові представили перший в країні електронний студентський квиток, який зробить життя і навчання студентів максимально легким і комфортним.

Проект впровадження «Єдиного студентського квитка» ініційований НУ «Львівська Політехніка» в партнерстві з Львівською міською радою та ПриватБанком.

Новий студентський електронний квиток запрацює з 1 вересня, а його оформлення буде безкоштовне. Передбачений перехідний період, і одночасно з електронним студентським квитком буде діяти і пластиковий.

«Більше 60% студентів Львівщини отримують свої стипендії через ПриватБанк. На наше глибоке переконання, найважливіше для них — це максимально легкий і комфортний доступ до всіх можливих науковим, фінансовим, культурологічним ресурсів, щоб отримати якомога більше знань і корисних навичок, — говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. — Важливо, що навчальним закладам не потрібно купувати додаткове обладнання, доступ студента-власника «Єдиного студентського квитка» до бажаних ресурсів здійснюється шляхом Сканувати вання QR-коду через мобільний додаток Privat24 «.

Як повідомили ініціатори проекту, квитки будуть безкоштовними для кожного студента «Львівської Політехніки». За наповненню розробники підкреслюють — через електронний квиток студент зможе отримувати розклад, консультації до іспиту, доступ до електронних засобів навчання, опитування та анкетування і т. П.

«Клієнтами проекту будуть близько 23 000 студентів денної та заочної форм навчання. Думаю, проект стане успішним і буде поширений на інші навчальні заклади України», — розповів проректор НУ «Львівська Політехніка» Дмитро Федасюк.