Увага — розшук злочинців!

Винагорода за інформацію — 5000 грн!

Шановні жителі Тульчина, Тульчинського району, всі небайдужі громадяни!
26 вересня невідомі зловмисники під покровом ночі пошкодили (без цілі наживи) магістральний оптоволоконний кабель зв’язку.
Керівництво інтернет-провайдера ТОВ «Краяни+», як одного з операторів та провайдерів зв’язку в Тульчині та Тульчинському районі, який також постраждав внаслідок дій зловнисників, які залишили повністю без інтернету частину міста, а також значно погіршилась якість зв’язку в іншій частині Тульчина, а також частині Тульчинського району — оголошує винагороду за будь-яку інформацію, яка допоможе викрити особи злочинців, або допоможе в розкритті злочину, який зачепив багатьох жителів нашого славного міста та району!

Якщо Ви володієте будь-якою, можливо незначною (на Ваш погляд), інформацією відносно подій вечора 26 вересня в районі перехрестя об’їздної дороги з трасою на Шпиків — дзвоніть в будь-який час за телефонами в Контактах, або пишіть в ЛС в соцмережах Вконтакті чи Фейсбук.

Спільними зусиллями зупинимо злочинців! А Краяни+ заохочує до запобігання злочинів та попереджує, що рано чи пізно цей злочин буде розкрито і справедливе покарання за це кримінальне діяння (до 2-х років обмеження волі згідно статті 360 Кримінального кодексу України) буде розплатою для злочинців, які, спокусившись на 30 срібників пішли на злочин проти багатьох громадян Тульчина та Тульчинського району!