Сайт президента України піддався DDOS-атаці

Шимків повідомив, що IТ-фахівці тримають ситуацію під контролем

Офіційне інтернет-представництво президента України піддається DDOS-атаці через блокування російських веб-ресурсів в Україні.

Про це повідомляється на сторінці Адміністрації президента України в Facebook з посиланням на заступника глави АП Дмитра Шимківа, передає УНІАН.

«З 15:15 ми бачимо відповідь росіян на указ президента, де згадано закриття доступу до російських соціальних мереж. Інтернет-сайт президента піддається організованою атаці — ми бачимо імітацію переходів і DDOS-атаку з ресурсів Яндекса і VK, що створює штучний трафік, щоб завантажити і «покласти» сервери АП », — повідомив він.

«Наші IТ-фахівці тримають ситуацію під контролем, загрози для роботи інтернет-ресурсу немає», — запевнив Шимків.

Як повідомляв УНІАН, 15 травня президент Петро Порошенко своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про оновлення списку санкцій проти ряду російських компаній, згідно з яким в Україні буде заблокований доступ до російських соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», ресурсів Yandex , Mail.ru, а також заборонено використання бухгалтерського програмного продукту 1С.

Механізм блокування доступу до російських інформаційних ресурсів в Інтернеті та заборони використання бухгалтерського програмного продукту 1С доручено відпрацювати Кабінету міністрів і Службі безпеки України за участю Нацбанку.