Про компанію

Про компанію

 ТОВ ТРК “Краяни плюс” вже понад 16 років впевнено крокує назустріч своїм клієнтам!Основний напрям нашої роботи — організація кабельного телебачення та безлімітного доступу до мережі Інтернет  для приватних осіб і корпоративних клієнтів. За кілька останніх років ми зайняли лідируючи позиції серед провайдерів м. Тульчин.

Наша мережа постійно розширюється та модернізується, щоб відповідати сучасним стандартам в сфері інформаційних технологій. Кожного місяця карта покриття розширюється, охоплюючи нові вулиці та будинки. У майбутньому ми плануємо надати можливість підключення до мережі віддаленим житловим масивам та селам Тульчинського району.

Ми зацікавлені в залученні нових абонентів, тому підключення до мережі відбувається протягом 1-2 днів. Для нас важливо налагодити двосторонній зв’язок з нашими клієнтами, для цього ми постійно аналізуємо Ваші побажання та здійснюємо роботу по вдосконаленню якості сервісу. Ми слідкуємо за станом нашого обладнання та вчасно вживаємо заходів щодо усунення проблем технічного характеру.

Основне завдання компанії — надавати якісні послуги, тому ми акцентуємо нашу увагу на тому, аби заявлена швидкість завжди відповідала реаліям, а клієнт був завжди проінформований про найвигідніші умови співпраці та акційні пропозиції.

Наші спеціалісти завжди готові допомогти Вам незалежно від того, чи є Ви клієнтом мережі, чи лише маєте намір приєднатися до дружньої спільноти ТРК Краяни Плюс. Тому Ви завжди можете розраховувати на всебічну консультацію та кваліфіковану допомогу з нашого боку!

Якщо у вас з’явилися зауваження чи побажання щодо роботи компанії або її працівників — звертайтеся до офісу компанії за телефонами:

098)-402-82-38; (068) 663-65-71; (098)894-71-35

Кращий доказ якості нашої роботи — численні абоненти, що віддають перевагу послугам компанії з 2004 року!

Оцініть надійність послуг ТРК Краяни Плюс. на практиці.

Крокуйте по світу впевненою ходою з надійним помічником!

Контакти

Адреса: м.Тульчин, вул. Леонтовича, 56

Будівля міського кінотеатру.

 (098) 402-82-38

(068) 663-65-71

(098) 894-71-35

Режим роботи основного офісу:

Пн-Пт :з 8-00 до 17-00

Перерва: з 12-00 до 13-00

Сб.-Нд.:вихідні