Президент України Володимир Зеленський підписав закон про встановлені покарання за псування телеком-майна

ТОВ ТРК «Краяни плюс» щиро дякує всім абонентам, які долучились до соціальної програми «Наш Тульчин».
Сьогодні, 01.06.2020 року, в День захисту дітей, зібрані кошти були передані в Комунальну установу «Тульчинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії».
Дякуємо, що Ви з нами:)

Закон надає більшу основу захисту телекомунікаційних систем.
Відповідно до цього, Закон «Про внесені зміни до деяких офіційних дій України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж» №600-ІХ, прийнятих Верховною Радою 13 травня, внесли зміни в деякі статті Кримінального Кодекса, зазначаються відповідальністю за порушення роботи телекомунікацій. Загалом, значно збільшує штраф і терміни громадських робіт/обмежує свободу за псування/кражу телекомунікацій.

Наразі за промислове псування телекомунікаційних мереж зловмисникам загрожує або штраф у розмірі від 17 до 51 тисячі гривень (замість 1700 грн), або 120 годин, виправних робіт (замість року), або 3 роки в’язниці (замість 2 років).

У випадку повторного пошкодження мережі зловмисникам загрожує штраф від 51 тис. грн до 170 тис.грн або від 3 до 5 років в’язниці. А якщо такі дії приводять до важких наслідків або крупних майнових збитків, то в якості покарання стартують штрафи від 255 тис.грн до 425 тис.грн або від 6 до 8 років в’язниці.

«Прийняття цього закону зможе сприяти безпеці держави, стабільно функціонувати та забезпечити телекомунікаційні послуги органами державної влади, захисту власних операторів, провайдерів телекомунікацій, реалізації програми «Держава в смартфоні» та інших державних програм за допомогою цифрових послуг. Прийняття документу буде сприяти ефективному проведенню розслідувань та розкриттю злочинів правозахисними органами», — повідомляють у прес-службі президента.