Пошук Google тепер зможе шукати користувачів по їх особистих даних

Пошук Google тепер зможе шукати користувачів по їх особистих даних. За інформацією від розробників, в процесі видачі самі відомості не будуть висвітлюватися, що дозволить зберегти політику конфіденційності.

Для того, щоб скористатися оновленим пошуком Google, необхідно увійти на своєму акаунті на «Google-Диск». При введенні інформації будуть з’являтися запропоновані варіанти видачі серед найбільш відвідуваних ресурсів. Після введення особистої інформації користувача зможе також отримати доступ до даних, завантажений на диски інших користувачів.

При пошуку будь-якої інформації через Google на персональному комп’ютері або мобільному пристрої можна буде також вибирати особисті файли і завантажувати їх на свій диск для того, щоб відкрити доступ до них для інших користувачів. Основна проблема в даному випадку є необхідність постійної авторизації.

Також в пошуковій видачі з’явилася вкладка «особисте», в якій виводиться інформація, раніше з’являлася в зведеннях відвідуваних сайтів. Аналогічним чином справи йдуть з пошуком листів та інших особистих даних.