На CES 2020 представили ноутбук Aurora 7 з сімома екранами

ноутбук it новини Тульчин Україна інтернет провайдер

Технологічна виставка CES 2020 приготувала багато сюрпризів, один з них — ноутбук від відомої компанії Expanscape. Вона представила пристрій з потужною конфігурацією, оснастивши його відразу сімома екранами.

Чотири з семи дисплеїв підтримують дозвіл 4К, а для забезпечення обробки графічної інформації ноутбук оснащений відеокартою GeForce RTX. Окремо варто відзначити, що ноутбук можна без проблем перевозити — в складеному вигляді він компактний. Звичайно, настільки, наскільки це можливо з купою дисплеїв.

На виставці був показаний інженерний прототип, хоча компанія заявила, що розробила кілька пристроїв, і пару вона не проти продати, якщо знайдеться покупець.

Дисплеї, встановлені в пристрої, діляться на головні і вторинні. Що стосується головних, то це чотири екрани, які підтримують дозвіл 4К. Всі вони однакові за розміром — діагональ складає 17 дюймів. Вторинні мають дозвіл 1920*1200 пікселів. Вони невеликі, їх діагональ становить всього 7 дюймів.

Два основних дисплея розміщені горизонтально, ще два — вертикально. Що стосується допоміжних екранів, то вони висуваються над основними. Третій вбудований прямо в лицьову панель ноутбука, поруч з тачпадом. Навіщо пристрою стільки дисплеїв, розробники виразно розповісти не змогли. З іншого боку, на такий незвичайний девайс покупець завжди знайдеться.

На жаль, розробники представили не так багато інформації про технічні характеристики пристрою. Зате відомо, що процесор — 14 нм Core i9-9900K. Графіка — Nvidia лінійки GeForce RTX з підтримкою трасування променів. За словами розробників, ноутбук підтримує розміщення відразу декількох графічних адаптерів.

Носій — SSD з підтримкою технології NVMe. Обсяг ОЗУ, за словами розробників, може досягати 64 ГБ.

На даний момент цей ноутбук побив усі рекорди за кількістю екранів. Раніше випускалися пристрої з 2-3 дисплеями, але щоб відразу 7 — такого ще не було.

Одна з компаній, яка представила багатодисплейну девайс — Razer. Три роки тому, на CES 2017 вона показала інженерний прототип ноутбука Project Valerie з трьома екранами по 17,3 дюйма кожен, з підтримкою 4К-дозволу. Причому дисплеї цього пристрою мали тонкі рамки. Компанія позиціонувала цей пристрій як ігровий девайс. Кожен з моніторів підтримував стандарт Nvidia G-Sync, який розроблявся для відеоігор.

У минулому році компанія ASUS випустила ноутбук з двома екранами. Правда, розміщення їх вельми незвичайне. Один екран розташований стандартно, зате другий фактично вбудований в клавіатуру. Основний екран виготовлений за технологією OLED, його характеристики — 4К, 3840х2160 точок. Другий екран невеликий, його діагональ 14 дюймів, зате дозвіл аналогічне — 4К. Співвідношення сторін вторинного екрану залишило 32:9, що знадобилося для того, щоб помістилася ще і клавіатура.