«Київстар» підвищує тарифи в середньому на 25%

новини Київстар Тульчин тарифи

Провідний український оператор мобільного зв’язку «Київстар» з 1 лютого 2017 року припиняє дію контрактних тарифних планів «Все по 40», «Все за 70», «Все за 120», «Все за 95» і «Все за 150» і автоматично переводить їхніх абонентів на тарифні плани «Все по 65», «Все за 90», «Все за 125», «Все за 110» і «Все за 175».

Як уточнили в компанії, в нових тарифах передбачено більшу кількість інтернет-трафіку, дзвінків на інших операторів, sms, а також інших послуг.

На сайті оператора, всі грошові та бонусні кошти, а також термін їх дії для клієнтів колишніх тарифів зберігаються.

Крім того, з 12 січня «Київстар» закриває тарифні плани «Київстар Дзвінки», «Київстар Дзвінки. Регіон 1», «Київстар Дзвінки. Регіон 2», «Київстар Дзвінки +» і ряд інших старих тарифів на нинішню лінійку тарифних планів «Розмови «і» Онлайн «.

Абоненти старих тарифних планів будуть переведені на нові безкоштовно і автоматично. При цьому абонентська плата на нових тарифних планах зросте на 15-20 грн, в той же час кількість інтернет-трафіку, дзвінків на інших операторів і інших послуг також збільшиться.

«Київстар» — український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,3 млн абонентів мобільного зв’язку і близько 814 тис. Клієнтів фіксованого інтернету.