Виявлено незаконні підключення

Злочинці залишили без інтернету пів-тульчина

Останнім часом почали з’являтися скарги на короткотривалі пропадання мережі від жителів одного з будинків по вулиці Артоболевського. При перевірці заяв нашим технічним персоналом було виявлено незаконні підключення до Інтернет-мережі ТОВ Краяни+. Як виявилось — один з жителів багатоповерхового будинку вирішив розпочати підприємницьку кар’єру з сумнівного бізнесу, заснованого на крадіжці інтернет-трафіку з тульчинської інтернет-мережі ТОВ «Краяни+».

Отримавши сумнівним шляхом ключі від приміщення, де стояло мережеве обладнання, він намагався підключити кількох сусідів до інтернету, проте технічної кваліфікації вистачило лише на те, щоб заважати своїм сусідам по будинку, створюючи своїм обладнанням короткотривалі перешкоди. Однак це не заважало йому брати гроші за інтернет, який при цьому ще й не працював, причому дорожче, ніж при офіційному підключенні до мережі Інтернет від Краяни+.

Спільно з представниками правоохоронних органів незаконні підключення ліквідовані, обладнання, яке використовувалось в діяльності — вилучено. Наразі вирішується питання по притягненню сумнівних «бізнесменів» до кримінальної відповідальності. Крім того, додатково буде визначатися обсяг збитків для відшкодування по збитках в рамках цивільного позову.

Всі, хто намагається заробити на своїх сусідах в такий сумнівний спосіб, мало того, що аморально намагається нажитися на сусідах, які часто не розуміють від кого отримують доступ до Інтернет, та ще й грубо порушують як умови договору на надання телекомунікаційних послуг, так і Закон України «Про телекомунікації», де прямо забороняється надання доступу до мережі інтернет (платно чи безоплатно — неважливо) без відповідної ліценції.

ТОВ «ТРК Краяни+» — єдиний місцевий Інтернет-провайдер в Тульчині, який має всі відповідні ліцензії і нагадує, що підключення до мережі Інтернет ми здійснюємо за 1 день! Вартість підключення складає лише 1 гривню! Найширший в місті вибір тарифних планів на інтернет в Тульчині від 60грн, а швидкість доступу — до 50Мб!! То чи варто піддаватися на сумнівні пропозиції, а в результаті рано чи пізно — втратити гроші та ще й не мати Інтернету, як і склалося у випадку з жителями будинку по вул.Артоболевського???

Дотримуючи нашої політики відкритості та прозорості до клієнта, ми пропонуємо всім, хто володіє інформацією про подібні незаконні «домашні мережі» — отримати безкоштовне підключення до нашої мережі і ДВА МІСЯЦІ інтернету — безкоштовно. Тим, хто намагався побудувати таку дом.мережу самостійно і добровільно звернеться до наших представників — ми також дамо суттєвий заохочувальний бонус — пишіть до нас в ЛС ВКонтакті. Слід розуміти, що рано чи пізно будь-яка така мережа буде виявлена, тому не варто гратися із законом.